نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

پشتیبانی سایت در دلوار


پشتیبانی سایت در دلوار  - webdesign
پشتیبانی سایت در دلوار

پشتیبانی سایت در شهر دلوار

پشتیبانی و نگهداری سایت در دلوار

اگر شما هم از آن دسته شخصیت های حقیقی و یا حقوقی در شهر دلوار هستید که با وجود علاقمندی برای اجرای پروژه های تحت وب نظیر راه اندازی پورتال، وب سایت، فروشگاه الکترونیکی و … همیشه با یک مانع جدی و آنهم نبود نیروی تخصصی در داخل مجموعه خود برای نگهداری و به روز رسانی این پروژه ها روبرو بوده اید!

و یا استخدام نیروی متخصص برای این منظور، به دلیل تحمیل هزینه هایی چون حقوق و مزایا، بیمه، تجهیزات کامپیوتری، اینترنت پر سرعت و… توجیه اقتصادی لازم را برای شما نداشته است!

و یا فکر می کنید عدم آشنایی کامل شما با مفاهیم وب، سبب هدر رفت منابع مالی مجموعه تان خواهد شد.

در اینصورت باید بگوئیم که نگرانی های شما را درک میکنیم، اما نباید فراموش کرد که عدم حضور جدی و مستمر شما در اینترنت این امکان را به رقبایتان خواهد داد که جای خالی شما را به نحو احسن پر کرده و عرصه رقابت را برای شما تنگتر نمایند و بدیهی است که در چنین شرایطی شما باید با اتخاذ یک تصمیم صحیح این اجازه را از آنها سلب کنید.

البته ما از هزینه های نگهداری یک پورتال و وب سایت کارآمد و همینطور استخدام یک نیروی متخصص و کاردان، آگاه هستیم و به همین دلیل برای تحقق خواسته ها و رفع نیاز شما، واحد مستقلی را تحت عنوان واحد آموزش و پشتیبانی وب راه اندازی نموده ایم که این واحد می تواند در هر لحظه که شما بخواهید وب سایتتان را به روز رسانی نموده و همانند یک پرسنل داخلی با شما در رسیدن به اهداف و برنامه هایتان همراه باشد.

میزان همراهی ما با شما می تواند از چند ساعت در ماه تا چند روز در هفته، همه روز های سال و یا حتی استقرار کامل نیروی متخصص ما در محل سازمان شما که در دلوار هستید را شامل شود.

مزایای طرح پشتیبانی برای سایت شما در شهر دلوار :

  • صرفه جویی در زمان و هزینه های نیروی انسانی
  • عدم نیاز به خرید تجهیزات کامپیوتری و ارتباط اینترنتی
  • خدمات مشاوره ای رایگان
  • افزایش آمار بازدیدکنندگان
  • و…

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تعرفه های پشتیبانی و نگهداری سایت برای شهر شما یعنی دلوار اینجا کلیک کنید

و یا برای ثبت سفارش می توانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

 


درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

086-42466480

09128552376

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...