نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

تغییر ساعت کاری شرکتضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان به اطلاع مشتریان محترم می رساند ساعت کاری شرکت در نیمه دوم سال، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰ و روزهای پنجشنبه ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می باشد.

لازم به یادآوری است به پشتیبانی های تلفنی فقط در این ساعت پاسخ داده خواهد شد و پشتیانی از طریق سامانه پشتیانی (تیکت) و ایمیل به قوت خود به صورت ۲۴ ساعته باقی خواهد ماند.

لازم به ذکر است، همکاران شرکت یک ساعت زودتر از وقت معمول کار خود را آغاز خواهند کرد.

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...