مشاهده دسته بندی بستن دسته بندی
۰
تومان
معرفی وب استور زندگی وب استوری اعضای وب استور

وب استور
چیست؟

یک فروشگاه آنلاین عرضه محصولات دیجیتال در زمینه برنامه نویسی تحت وب – طراحی سایت، که زیر مجموعه شرکت زانوس می باشد و شما می توانید محصولات آماده ی فارسی (اسکریپت، قالب، افزونه و ماژول، کد و … ) را بخرید یا بفروشید، در واقع وب استور یک آرشیو بزرگ و غنی از محصولات طراحی سایت و برنامه نویسی محسوب می شود.
این سایت ابتدا از سال ۲۰۱۳ آغاز به کار کرد. “وب استور” بازارچه ای برای خدمات وب بود، که در آن تمامی وبمستران،طراحان گرافیک،برنامه نویسان در زمینه هایی که تخصص داشتند مانند طراحی لوگو، ساخت تم‌های وردپرس، تولید محتوا، بهینه سازی سئو و … را با قیمت مورد نظرشان به افرادی که این خدمات را نیاز داشتند ارائه می شد.در ابتدای سال ۲۰۱۸ روند کلی سایت وب استور تغییر داده شد و به فروشگاه آنلاین عرضه محصولات دیجیتال تبدیل شد و بازارچه خدمات وب نیز نامش را به وبیسا تغییر پیدا کرد. وب استور با اجتناب از تبلیغات مرسوم و ایجاد هیاهوی تبلیغاتی از همان ابتدا سعی کرده است با هدف ارائه کامل ترین و تخصصی ترین محصولات با مناسب ترین قیمت ها و همچنین پشتیبانی حرفه ای و پایدار که توسط فروشندگان محصولات ارائه می شود در کنار مشتریان خود باشد و سهم بزرگی از بازار کسب و کار های اینترنتی را احاطه نماید.

شیوه کار
فروشگاه وب استور :

کلیه کاربران وب استور به دو گروه طراحان (فروشندگان) و خریداران تقسیم میشوند ،هر کاربری که در گروه طراحان قرار میگیرد میتواند محصولات طراحی شده خود را در وب سایت به فروش برساند. هر محصول توسط کارشناسان وب استور با بررسی کامل ویژگی ها و امکانات و دیگر معیارها قیمت گذاری و تایید می شوند این قیمت گذاری نسبت به طراحی اختصاصی برای یک فرد یا شرکت به مراتب پایین تر است که برای خریداران قیمتی مناسب و به فروش رسیدن به تعداد بالا برای طراح و فروشنده نیز سوددهی خوبی خواهد داشت.

آنچه برای ما
ارزش
دارد

ما بر این باوریم در یک تیم، تمام اعضا باید با نهایت تلاش و به صورت اصولی و با دقت ۱۰۰ درصد کار کنند زیرا ایمان داریم کیفیت کار به خودی خود مهمترین تبلیغ است. این را نیز می دانیم که تمام موفقیت های بزرگ زمانی به وجود می آیند که کارهای کوچک به صورت حرفه ای و درست انجام شوند. استراتژی ما در سایت وب استور ، آماده سازی و بروزرسانی پلتفرم سایت، افزایش فروش برای فروشندگان، ایجاد بازار فروش و در نهایت به عنوان حامی خریدار تعیین گردیده است. ما معتقدیم که هر فرد می تواند از سایت وب استور و همچنین سایر مارکت های ما با توجه به نیاز خود سود ببرد.

چرا به وب استور
اعتماد
کنیم؟

وب استور تمام مجوز های قانونی که نیاز است یک وب سایت تجاری داشته باشد دارد.
 • وب استور دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی به شماره ۹۷۴۸۶ از سازمان صنایع است.
 • وب استور زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری زانوس و دارای شماره ثبت شرکت می باشد.
 • وب استور در مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال به شماره ۴۹۱۵۷ ثبت شده است.
 • وب استور دارای مجوز حق فروش و نشر دیجیتال از وزارت ارشاد اسلامی می باشد.(درحال پیگیری برای دریافت)
 • شماره تماس های شرکت و پشتیبانی در سایت درج شده و همیشه در دسترس بوده (هفت روز هفته ۲۴ ساعت شبانه روز)
  یک دست
  صدا
  ندارد

  قطعا تلاش تک به تک اعضای تیم جوان و خلاق وب استور هست که از موفقیت‌های وب استور را رقم می‌زند. پیشرفت و رشد تیم وب استور مساوی است با پیشرفت و رشد وب استور. ما در کنار هم بزرگ می‌شویم.

 1. حمیدرضا جلیلیان بنیانگذار مارکت
 2. احسان غفاری مدیر مارکت
 3. زهرا رخشان مدیر بخش HTML
 4. مهدی صادق مدیر محصولات پرستاشاپ
 5. یاسر اکرامیان مدیر محصولات جوملا
 6. حمید جلیلیان مدیر محصولات whmcs
 7. حمید جلیلیان مدیر محصولات فروشگاهی
 8. حمید جلیلیان UI Designer
 9. حمید جلیلیان UI Designer
 10. حمید جلیلیان UI Designer
 11. حمید جلیلیان UI Designer
 12. حمید جلیلیان UI Designer
 13. حمید جلیلیان UI Designer
 14. حمید جلیلیان UI Designer
 15. حمید جلیلیان UI Designer
 16. حمید جلیلیان UI Designer
 17. حمید جلیلیان UI Designer
 18. حمید جلیلیان UI Designer
 19. حمید جلیلیان UI Designer
 20. حمید جلیلیان UI Designer