نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

تعرفه پشتیبانی و نگهداری سایت

بحث پشتیبانی و بروزرسانی سایت از مهمترین بحث های داشتن یک وبسایت پویا و کارآمد می باشد. به عبارتی می توان گفت که بروزرسانی و نگهداری یک سایت تجاری، به مراتب با اهمیت تر از راه اندازی آن سایت می باشد. وقتی شما برای خود سایتی راه اندازی می نمایید، بازدیدکنندگان سایت شما انتظار دارند که بتوانند حداکثر اطلاعات بروزشده و مورد نیاز خود را از پایگاه شما کسب نمایند.
خوشبختانه با گسترش و پیشرفت علوم برنامه نویسی سایت و پیدایش سیستم های مدیریت محتوای مبتنی بر وب، امر بروز رسانی از انحصار متخصصین و طراحان وب خارج گردیده است. بطوریکه خود دارندگان وبسایت می توانند با داشتن معلومات بسیار جزئی از کامپیوتر و اینترنت، صفحات سایت خود را بروزرسانی و ویرایش نمایند.
اما با وجود این ویژگی سیستم های مدیریت محتوا، باز هم شاهد آن هستیم که در برخی از وبسایت ها همواره از محتوای قدیمی و یا صفحات “در دست ساخت” به دلیل کمبود وقت مدیران شرکت ها استفاده می شود.
با توجه به اهمیت بروزرسانی و آپدیت نگه داشتن سایت ها، وب رسان با بررسی این نیاز مشتری، بسته های ویژه پشتیبانی و بروزرسانی سایت را در سبد خدمات خود جای داده است؛ تا بتواند کیفیت خدمات خود را در سایت های مختلف و علی الخصوص در مورد پروژه های اجرایی توسط تیم پشتیبانی وب رسان به نمایش بگذارد.

انواع پشتیبانی:

الف) پشتیبانی مطالب و بروزرسانی
با توجه به مطالب گفته شده می دانیم که بحث بروزرسانی و نگهداری سایت در حالت ایده آل نیاز بع صرف زمان و داشتن تخصص در زمینه ارسال مطالب بر روی سایت می باشد. پشتیبانی مطالب در واقع کلیه فعالیت های مربوط به افزودن، تصحیح، زیبا سازی و … مطالب بر روی سایت را شامل می شود، که در صورت داشتن یک پشتیبان خوب و با تجربه می توانید از کیفیت قرار گیری مطالب بر روی سایت خود مطمئن باشید.

ب) پشتیبانی قالب
گاهی اوقات پیش می آید که یک شرکت در طول سال نیاز به تغییر بعضی از قسمت های قالب سایت خود دارد و یا نیاز مستمر به تصویر سازی و از این قبیل مسائل دارد. در چنین مواردی انجام کار نیاز به یک متخصص در زمینه مربوطه دارد. حال اگر شرکت بدون قرارداد پشتیبانی قالب باشد؛ بایستی برای هربار تغییر در قالب، تصویر سازی و یا هر فعالیت تخصصی بر روی سایت، هزینه آن خدمت را بپردازد. اما در صورت داشتن قرارداد پشتیبانی قالب، شرکت می تواند با پرداخت هزینه ای نسبتا ناچیز در طول سال، بدون دغدغه کلیه تغییرات مورد نظر را در اسرع وقت و با حداکثر هماهنگی با سایت انجام دارد.

مزایای پشتیبانی توسط وب رسان :
شرکت طراحی سایت وب رسان در اکثر قراردادهای خود، پشتیبانی قالب را بطور پیشفرض اعمال می نماید و باید گفت بدلیل حفظ حقوق همکاران، از ارائه این خدمت بر روی قالب ها و سیستم هایی که قبلا توسط همکاران طراحی شده اند معذور است.
اما اعلام می کنیم که تیم وب رسان آماده عقد قرارداد پشتیبانی و بروزرسانی با کلیه افراد حقیقی یا حقوقی ای که احساس می کنند؛ بایستی بیشتر به فعالیت و بروزرسانی سایت خود توجه کرد، می باشد.

بعضی از مزایای پشتیبانی های ارائه شده توسط وب رسان :

 • هزینه بسیار مناسب
 • سرعت در انجام تغییرات
 • تخصص اجرایی در قرارداد ها
 • نهایت هماهنگی با قالب ها و موضوع سایت

تخصص شرکت وب رسان برای پشتیبانی سایت :

 • مشاوره در زمینه انتخاب بهترین افزونه و قالب وردپرس
 • رفع خطای پلاگین
 • رفع خطاهای PHP
 • تغییرات و رفع مشکلات CSS در قالب
 • رفع خطاهای سئو در Webmaster Tools
 • اصلاح مشکلات مربوط به عضویت کاربران
 • خطایابی و رفع مشکلات فروشگاه اینترنتی
 • درخواست انتقال سایت به سرور دیگر و مشکلات مرتبط
 • رفع خطاهای مرتبط با راست چین بودن در قالب و پلاگین
 • بررسی سرعت سایت و رفع مشکلات دیر لود شدن سایت
 • ایجاد افزونه های سفارشی با رعایت اصول برنامه نویسی وردپرس
 • تغییرات ظاهری در منوها و باکس ها و تغییر در ظاهر و چیدمان صفحات
 • بومی سازی، راست چین کردن قالب و افزونه های وردپرسی در زمینه های مختلف
 • انجام SEO پایه بصورت کاملا حرفه ای به همراه ۲ جلسه آموزش حضوری جهت ایجاد محتوای سئو شده

 

هزینه های پشتیبانی:
هزینه پشتیبانی مطالب و بروزرسانی با توجه به حجم مطالب و بازه های زمانی، متغیر می باشد. اما بطور کلی و معمول، حدود هزینه ها به شرح ذیل می باشند. لازم به ذکر است که پشتیبانی قالب معمولا دارای هزینه ثابت می باشد، اما در مورد هردو نوع پشتیبانی در صورت تغییر در ویژگی ها، هزینه ها محاسبه خواهند شد.

 

 

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...