نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

یک هفته، صفحه اول گوگل، مهمون ما

سلام.

دیگه این روزا همه قدر اول بودن در گوگل رو می دونن.

مدیران این مجموعه هم خوب می دونن در صفحه اول گوگل بودن چه نعمتیه. بنابراین امروز میخوایم خبر اینکه انجام تبلیغات در گوگل را به شما اعلام کنیم. گرچه چند سالی است که بنده این کار را به صورت شخصی دریافت و تمدید کرده ایم. اما به زودی این امکان فراهم می شود تا مشتریان عزیز وب رسان بتوانند از خدمات بازاریابی گوگلی وب رسان استفاده نمایند.

به همین مناسبت و در راستای آزمایش این خدمات…
وب رسان یک فرصت ویژه برای مشتریانی که سفارش آنها در اردیبهشت قطعی می شود در نظر گرفته. تمامی مشتریان اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، پس از تحویل وب سایتشان یک هفته در صفحه اول گوگل باقی می مانند و در نتیجه در همان هفته اول می توانند مبلغی که بابت وب سایت پرداخت کرده اند را کسب کنند.

این Offer شامل تمام پکیج های طراحی سایت (مبتدی، پیشرفته و حرفه ای) می شود.

به امید خدا، در صورت استقبال مشتریان، واحد بازاریابی گوگلی این مجموعه رسماً فعالیت خود را آغاز می نماید.

از همراهی همیشگی شما سپاسگزارم.

موفق و پیروز باشید.

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...