نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

افکار نو و طلوع دوره جدید وب رسان

از مدت ها قبل در صدد طراحی وب سایت جدید وب رسان بودیم اما به دلیل حجم کاری و تعهدی که به مشتریان مان داشتیم، کار به کندی پیش می رفت. اما این بار عزم خود را جزم کردیم که سال ۹۵ را با سایت جدیدمان آغاز کنیم که به لطف خدا این مهم هر چند با تاخیر چند ماهه اما با موفقیت به سرانجام رسید. یکی از دلایل تاخیر این بود که می بایست مطالب زیادی را تهیه، تولید و منتشر می کردیم.
هدف ما این است که کلیه مراحل آشنایی، سفارش، پشتیبانی و آموزش مشتریان از طریق وب سایت جدید ارائه شود. برای رسیدن به این هدف، محتوا و امکانات زیادی را در نظر گرفته ایم که به مرور به وب سایت اضافه خواهد شد.

طراحی وب سایت جدید در راستای افکار نو و طلوع دوره جدید وب رسان می باشد.
برای بهتر شدن ما منتظر شنیدن نظرات شما عزیزان هستیم.

 

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...