نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

ماژول مدیریت محتوا

ماژولِ مدیریت محتوا از بخشهای کلیدی سمپا در طراحی سایت می‌باشد و اجازه تولید و ویرایش نقشه‌ی سایت یا پورتال را به مدیر آن می دهد. بوسیله این ماژول، پورتال و سایت های تابعه آن را به صورت نامحدود در زبانهای مختلف می توانید طراحی کنید و گسترش دهید. در ماژول مدیریت محتوا، برای هر زبان یک شاخه Root تعریف می شود و به صورت نامحدود می توانید سایت برای زبان های مختلف طراحی کنید. ساختار نگهداری پورتال برای هر زبان بصورت یک درخت اطلاعاتی می باشد که هریک از شاخه های آن می توانند صفحاتی از انواع زیر باشند:Home Page: صفحاتِ نخست وب سایت های تابعه پورتال را مشخص می‌کند.
Normal Page: صفحات عادی حاوی اطلاعاتِ سایت
Abstract Page: صفحاتی که حاوی اطلاعات نیستند و صرفا در جهت دسته بندی سایر صفحات و یا منو ها در طراحی سایتاستفاده می‌شوند.
Accessible
Protected
System
Disabled
با این نوع صفحات، درختِ اطلاعاتیِ مجموعه پورتال و وب سایت های تابعه آن به راحتی قابل طراحی و ساخت است. علاوه بر تنظیم درخت اطلاعاتی پورتال، داده نما های(Metadata) هر صفحه را نیز در ماژول مدیریت محتوا قابل کنترل است. این داده نما ها عبارتند از :

  • عنوان صفحه (Page Title)
  • عنوان صفحه برای موتورهای جستجو
  • کلید واژه های صفحه (Page Keyword)
  • معرفی صفحه(Page Description)
  • آدرس صفحه(Page URL)
    تنظیم این داده نما ها از جهت سئو(SEO) در نمایه سازی صفحه، جهت سازگاری با موتورهای جستجوگر، بسیار موثر است و رتبه صفحه را در خروجی جستجو بالا خواهد برد. سهولت تنظیم این اطلاعات در این ماژول از ویژگیهای برتر آن است.

از ویژگیهای دیگر این ماژول، قدرت کنترل ظاهر صفحه و چیدمان اطلاعات در طراحی پورتال می باشد. شما به راحتی می توانید انواع کادرهای مختلف را برای صفحه خود طراحی کنید. این کادرها می توانند حاوی اطلاعات ایستا و یا حاوی عناصر پویا باشند. علاوه بر این، ترتیب و محل آنها نیز به راحتی تعیین می گردد.
همچنین شما می توانید منوی اصلی سایت یا پورتال که معمولا بصورت کشویی (Drop Down) طراحی می شود را مدیریت کنید و متناسب با افزایش یا کاهش صفحات، تغییرات لازم را در منو و زیرمنو اعمال نمایید.
از جمله ویژگیهای مثبت ماژول مدیریت محتوا، اجازه ویرایش اطلاعات به صورت آفلاین می باشد؛ به نحوی که صفحات HTML را به همراه ملحقات آن که ممکن است صفحات HTMLدیگر، تصاویر، فایل های PDF و سایر فایل ها باشد را به صورت آفلاین در رایانه شخصی خود طراحی کنید؛ سپس مجموعه آنها را در یک فایل فشرده قرار دهید و از طریق بخش ارسال قایل به CMS ارسال نمایید. ماژول به صورت خودکار فایل فشرده را باز می کند و در شاخه مورد نظر قرار داده و جهت نمایش، تنظیمات لازم را روی آن انجام می دهد. این بخش علاوه بر این به امکان آرایش و پیرایش صفحات مجهز است . وجود این امکان در بهینه بودن صفحاتی که در پورتال قرار می گیرند و زیبایی و یک دستی آن و نیز صرفه جویی در وقت شما در تولید اطلاعات بسیار موثر می باشد.
شاید برای بخش های مختلف پورتال خود با توجه به وسعت آن بخواهید دبیرانی را تعیین کنید تا طراحی سایت آن بخش را به عهده بگیرند و بخواهید که عنان اختیار آن بخش را بر عهده دبیر آن بگذارید. برای این منظور امکانی در ماژول مدیریت محتوا تعبیه شده است که شما را قادر می سازد تا سطح دسترسی هر کاربر سمپا را به هر بخش در مدیریت محتوا تنظیم کنید و طراحی سایت آن بخش را به فرد مورد نظر بسپارید. این تنظیم شامل اعطای دسترسی به یک شاخه و یا منع دسترسی به آن است.
در حالت پیش فرض، کاربران سمپا از دسترسی به درخت اطلاعاتی مدیریت محتوا منع می‌شوند و اگر به یک شاخه دسترسی به آنها اعطا شود به کلیه زیرشاخه ها دسترسی خواهند داشت، مگر اینکه به صورت صریح از دسترسی به یک زیر شاخه منع شده باشند. انعطاف ماژول مدیریت محتوا در تنظیم سطوح دسترسی در حیطه بندی ویرایش اطلاعات بسیار موثر است.

ماژول مدیریت محتوا در طراحی سایت

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

086-42466480

09128552376

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...