نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

ماژول نقشهیکی از اهدافی که بسیاری از کسب و کار ها و شرکت ها از طراحی سایت دارند، معرفی محل کسب و کار یا شرکت و یا معرفی نمایندگی های خود در شهر های مختلف می‌باشد، همچنین نمایش محل کسب و کار یا شرکت در وب سایت باعث می‌شود بازدیدکنندگان وب سایت اعتماد بیشتری به کسب و کار شما داشته باشند. 

ماژول نقشه در طراحی وب سایت به ما کمک میکند تا محل کسب و کار یا شرکت خود را برای مشتریان و بازدیدکنندگان سایت به نمایش بگذارید، این کار مسیریابی را  نیز برای مشتریان حضوری بسیار آسان تر می‌نماید. 

در طراحی سایت برای نمایش محل کسب و کار در بیشتر موارد از نقشه ی گوگل استفاده می‌شود، استفاده از نقشه گوگل علاوه بر نمایش محل کسب و کار به سئوی محلی (local) وب سایت شما نیز کمک می‌کند.

نقشه در طراحی سایت

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...