نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

طراحی سایت رایگان فول امکانات!ما در کشوری زندگی می کنیم که مردم آن میل زیادی به استفاده از خدمات رایگان دارند!! در حوزه it بحث طراحی وب سایت رایگان جمله ای است که طرفداران زیادی چه در بین شرکتهای طراح وب و چه در بین مشتریان این حوزه دارد! لازم است قبل از ادامه کمی در مورد طراح وب سایت توضیح دهیم.این حرفه یکی از تخصصی ترین مشاغل دنیا به حساب می آید و تقریبا تمام مردم به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم با اینترنت و به طبع آن با وب سایت سروکار دارند.برای ساخت یک سایت علاوه بر تخصص وافی و کافی به تجربه زیاد هم نیاز است که مسلما مشمول پرداخت هزینه می باشد.اما چرا وب سایت رایگان؟!چرا طراحی سایت رایگان؟! یا حتی طراحی سایت رایگان فارسی ؟با کمی جستجو در وب به این نتیجه رسیدیم که کسانی که به تبلیغ ساخت سایت رایگان در گوگل می پردازند هدفی غیر از انجام این خدمات به شما دارند:

۱)یک دسته آن هایی هستند که در مقابل فروش هاست و دامنه به شما اقدام به انجام این عمل آن هم در سطح بسیار مقدماتی نموده اند.

۲)یک دسته آنهایی هستند که برداشتشان از طراحی وب سایت جستجو در نت و دانلود قالبهای آماده می باشد که این عزیزان بابت انجام این کار و دادن آن به گفته خودشان هزینه ای دریافت نمی کنند اما در کنار این موضوع به نوعی برای خود و وبسایتشان کسب اعتماد می کنند غافل از این که برای طراحی وب سایت اول باید مشخصات طرح مورد نظر را از مشتری (بنا به سلیقه او) دریافت کرد سپس فایل psd زده شود .بعد این قالب تبدیل به کد Html شده و در مرحله بعد پیاده سازی تکنیکهای روز می باشد که هیچ کدام از این قسمتها در قالب آماده که به شما داده می شود انجام نمی گیرد!!

۳)دسته دیگر هم هستند که اقدام به دایرکت کردن نام سایت روی وبلاگ نموده و پس از مدتی کنترل سایت را از مشتریان گرفته و به انواع بهانه ها از آنان هزینه های بالایی دریافت می کنند.همانطور که گفته شد طراحی سایت وبهینه سازی فعالیت علمی.روانشناسی و کاملا تخصصی می باشد که نیاز به توان فنی و تجربه کاری بالایی دارد. از این رو کاری هزینه بر می باشد.

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...