نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

آشنایی مختصر پیرامون تجارت الکترونیک

پذیرش سریع وب سایت ها به عنوان یک وسیله تجاری باعث شده تا روش های سنتی تجارت به کلی دگرگون شود. بنابراین شرکت هایی دارای مزیت رقابتی خواهند بود که آگاهانه و به طور اثر بخش وارد دنیای تجارت الکترونیکی شوند.

تجارت اینترنتی براساس وب سایت ها عمده ترین و رایج ترین روش تجارت الکترونیکی می باشد و روش های دیگر مثل شبکه های داخلی وخارجی رواج چندانی ندارد.

تفاوت اساسی تجارت الکترونیکی با تجارت سنتی در نحوه تبادل اطلاعات می باشد . در تجارت سنتی اطلاعات از طریق ارتباطات چهره به چهره و یا حداکثر بوسیله تلفن و سیستم پستی انتقال پیدا می کند ولی در تجارت الکترونیکی توسط شبکه های کامپیوتری این فرآیند صورت می پذیرد. این تفاوت باعث بوجود آمدن مشکلاتی نظیر امنیت، اعتماد و شناخت هویت واقعی افراد در اینترنت نیز گردیده است که البته برای هر یک راه حل هایی وجود دارد ولی برای اجرای آنها نیازمند یک سری امکانات خاص می باشد.

از جمله مزایای استفاده از تجارت الکترونیک می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱) عدم حضور واسطه

۲) صرفه جویی هزینه

۳) خدمات و ارتباطات بهتر به مشتریان

۴) سهولت در انجام تجارت

۵) کاهش هزینه تبلیغات بین المللی کالا

۶) اطلاعات سریع و به هنگام

۷) تطبیق محصول با مشتری

۸) افزایش سطح رفاه زندگی مردم

۹) تطبیق محصول با مشتری

۱۰) کوتاه شدن زمان ارسال

به هر حال تجارت الکترونیک روش های جدیدی را برای انجام کارها ارائه نموده که هیچ شرکت و یا سازمانی نمی تواند آنها را نادیده بگیرد.

تجارت الکترونیکی دیگر یک انتخاب نیست, بلکه یک ضرورت است!!!

 

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...