نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

رفع مسئولیت

این وب‌سایت و محتوای آن به وسیله مدیران و کارمندان شرکت وب رسان توسعه داده شده است. مطالب موجود در این وب‌سایت برای عموم مردم استفاده می‌شود. همچنین این وب سایت به عنوان رابط بین مشتریان شرکت وب رسان که قرارداد رسمی امضا نموده اند و مدیران/کارمندان شرکت وب رسان (زانوس پردازش ویرا) مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است مطلع باشید که:

وب‌سایت “Webresan.com” حاوی لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر است. این‌ها وب‌سایت‌های مجزایی هستند که به وسیله عرضه کنندگان ابزارها و مطالب و محتوای دیگر، توسعه می یابند و کنترل و مدیریت می‌شوند. با کلیک بر روی یک لینک و هدایت به یک وب‌سایت جدا، ممکن است با شرایط و ضوابط آن وب‌سایت(جداگانه) موافقت کنید.
گنجاندن لینک‌های خارجی در این وب‌سایت به معنای تایید محصولات یا خدمات موجود در آن‌ها نیست.
وب‌سایت “Webresan.com” برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما استفاده نمی‌شود. با این‌حال، وب‌سایت‌های لینک شده ممکن است برای چنین منظوری مورد استفاده قرار گیرند. مسئولیت پردازش اطلاعات شما با نهادی است که وب‌سایت، متعلق به آن است. این نهاد همچنین به عنوان اولین نقطه تماس و هماهنگی شما خواهد بود.

اطلاعات و توصیه‌های ارائه شده در این وب‌سایت فقط برای مقاصد عمومی ارائه می‌شود و نباید به عنوان توصیه (مشاوره) تخصصی درنظر گرفته شود. این اطلاعات همانگونه که هستند منتشر می شوند و متناسب با موقعیت افراد در نظر گرفته نمی شوند. ما هیچ تضمینی برای باز کردن یا رمزگشایی فایل‌های شما نمی‌دهیم و نمی‌توانیم هیچ مسئولیتی در قبال شکست در انجام این کار را متقبل شویم.
شرکت وب رسان هیچ مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن موقتی وب‌ سایت به خاطر مسائل فنی خارج از کنترل‌ ما، ندارند.

این وب‌سایت از کوکی‌ها نیز استفاده می‌کند: تحلیلگر گوگل، ابزار ساده و رایجی است که به مالکان وب‌سایت کمک می‌کند تا نحوه تعامل کاربران با مطالب وب‌سایت را ارزیابی کنند. وقتی یک کاربر بین صفحات وب جابجا می‌شود، تحلیلگر گوگل به مالکان وب‌سایت تگ‌های جاوا اسکریپت (کتابخانه‌ها) را ارائه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به صفحه‌ای که کاربر از آن بازدید کرده است را ثبت و ضبط کند، برای مثال URL صفحه. کتابخانه‌های جاوا اسکریپت تحلیلگر گوگل از کوکی‌های HTTP استفاده می‌کنند تا به خاطر داشته باشند که کاربر در صفحات قبلی وب‌سایت چه کارهایی انجام داده است. تحلیلگر گوگل اساسا از کوکی‌های اولیه برای گزارش درباره تعاملات کاربر با وب‌سایت‌ها استفاده می‌کند. این کوکی‌ها برای ذخیره اطلاعات قابل شناسایی غیرشخصی استفاده می‌شوند. مرورگرها کوکی‌های اولیه را در دامین‌ها به اشتراک نمی‌گذارند.
برای اطلاعات بیشتر، لطفا صفحه مربوط به سیاست و خط مشی حریم خصوصی تحلیلگر گوگل را بازدید کنید.

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...