نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

افزایش نصب اپلیکیشن

وب رسان با دسترسی به هزاران کانال، تبلیغ اپلیکیشن شما را در تلگرام و سایت های دانلود منتشر میکند. هزینه تبلیغات ، به ازای هر نصب (CPI) محاسبه خواهد شد. از آن جا که با تبلیغات در تلگرام محتوای تبلیغاتی شما می تواند شامل متن، عکس، گیف و یا ویدئو باشد، تبلیغات بسیار هدفمند بوده و هر نصب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

همکاری در نصب اپلیکیشن

تبلیغات نصب اپلیکیشن بر مبنای روش Cost Per Install) CPI) است. یعنی شما زمانی هزینه پرداخت می کنید که یک کاربر واقعی اپلیکیشن شما را دانلود و نصب کند. وب رسان با دسترسی به هزاران کانال تلگرام و همچنین سایت های دانلود، اپلیکیشن شما را در معرض نمایش میلیون ها کاربر قرار میدهد. هزینه هر نصب با توجه به قابلیت ها و موضوع اپلیکیشن، از ۸۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان متفاوت است که برای ارزیابی قیمت، یک روز تبلیغات آزمایشی صورت خواهد گرفت.
تبلیغات CPI در بستر تلگرام این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید از تمام قابلیت های تبلیغاتی مانند استفاده از متن، عکس، گیف و ویدئو برای جذب کاربران خود استفاده کنید. در نتیجه شما معرفی بهتر و جامع تری از اپلیکیشن خود ارائه خواهید کرد و علاوه بر افزایش نصب اپلیکیشن ، کیفیت هر نصب را نسبت به سایر روش های تبلیغات CPI افزایش خواهید داد.

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...