نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

در انتخاب یک طراح برای سایت خود باید به چه نکاتی دقت داشته باشیم؟

با توجه به اینکه داشتن یک سایت نیاز به پشتیبانی و خدمات پس از فروش دارد، سعی کنید همواره با یک شرکت قرارداد طراحی سایت را ببندید تا زمانی که به پشتیبانی آنها نیاز دارید کسی پاسخگویتان باشد، در حقیقت گرفتن خدمات پس از فروش و پشتیبانی از یک سازمان بسیار راحت تر از یک شخص طراح است.
سابقه شرکتی را که انتخاب می کنید بررسی کنید. سعی کنید کسی را که انتخاب می کنید خوشنام و متعهد باشد. برای سنجش میزان تعهد و خوشنامی شرکت طراحتان می توانید به مشتری های قبلی آنها زنگ بزنید. همچنین کیفیت کار آنها از روی نمونه کارهای قبلی شان می توانید بفهمید. درست است که قالب های طراحی شده نشان دهنده سلیقه کارفرمایان می باشد و طراح نقشی در آن ندارد ولی پارامترهای زیادی برای سنجش وجود دارد از جمله نظم سایت های نمونه و سرعت لود مناسب آن.

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

08642466480

08642483402

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...