نمونه کارهای ما را ببینید، تعرفه ها را بررسی کنید، سفارش دهید، تحویل بگیرید!

پکیج وب سایت انتخابات

طراحی سایت انتخابات

این روزها نمایندگان مجلس و کاندیداهای مجلس انتخابات مشغول تبلیغات و تشریح برنامه های خود برای مردم شهرهایشان هستند، مطمئنا هر کدام از کاندیداها صدایشان رساتر و گویاتر از بقیه باشد، مورد تایید مردم قرار خواهند گرفت، در این میان انتخاب کانال ارتباطی برای نمایندگان و کاندیداها بسیار مهم و ضروری است. طراحی سایت کاندیدای نماینده مجلس یکی از راه های ارتباطی می باشد .بیشتر این افراد به طراحی سایت نماینده مجلس رو می آورند چرا که تجربه ثابت کرده مردم این روزها بیشتر از هر تبلیغ دیگری به سایت ها برای کسب اطلاعات در مورد کاندیداها مراجعه می کنند؛ بنابراین وجود طراحی سایت مخصوص نماینده مجلس شانس شناسانیدن و معرفی شان را به مردم بیشتر می کند.

طراحی وب سایت نماینده مجلس یکی از راهکارهایی است که نماینده را با مردم در تعامل همیشگی قرار می دهد، مردم می توانند نیازهای شهر، روستا، دهستان و…. خود را با نماینده خود در میان بگذارند و البته نماینده نیز باید فرصت پاسخگویی به مردم را در لیست کارهای اولویت دار خود بگذارد؛ البته از طرف دیگری نیز طراحی سایت نماینده مجلس بسیار لازم و ضروری است، به واسطه طراحی سایت مجلس مردم می توانند در جزئیات کاری نماینده یا کاندیدا قرار گیرند و با اطمینان بیشتری برای دوره بعد نماینده را انتخاب کنند؛ بنابراین وجود سایتی که نماینده در آن صدای خود را به مردم می رساند و اقدامات خود را در آن لیست می کند هم به سود مردم است و هم به سود نماینده با کاندیدا، در واقع طراحی وبسایت نماینده مجلس پل ارتباطی بین مردم و نماینده مجلس محسوب می شود.

طراحی سایت انتخاباتی و طراحی سایت نماینده مجلس نیاز به یک علم و دانش میان رشته ای دارد و کسی که قصد انجام طراحی سایت را دارد باید تا حدودی در این زمینه اطلاعات داشته باشد . داشتن اطلاعات کافی میتواند در تبلیغات به افراد کمک بیشتری کند و انها را بهتر به سمت اهدافشان راهی کند . تبلیغات اینترنتی جزء بهترین نوع تبلیغات است که از آن می توان به نتیجه ای مطلوب رسید .

در این روزها از تبلیغات و بازاریابی اینترنتی استفاده زیادی می شود و با کمک تبلیغات معرفی ها ساده تر صورت می گیرد .یکی از بهترین راه ها برای داشتن یک تبلیغات درست استفاده کردن از طراحی سایت است که در بسترهای واقعی جلوه گر می گردد .طراحی سایت کاندیدای نماینده مجلس به شخص مورد نظر کمک زیادی کرده تا خود و سوابقش را به صورت دقیق به افراد بشناساند و بتواند از قابلیت های خود دفاع نماید .

طراحی سایت کاندیدای نماینده مجلس باید به صورت مجزا چندین صفحه داشته باشد تا در آن صفحات بتواند توضیحی در مورد بیوگرافی و زندگی نامه ی خود قرار دهد تا مردم با نماینده یا کاندیدا بیش تر آشنا شوند ، دانستن رزومه های کاری و شخصی کاندیدا به مردم کمک می کند تا شخص شایسته تر را انتخاب کنند . مردم باید بدانند که نماینده ها با مسئولیت هایی که به انان محول می شود چطور برخورد می کنند و خلاصه ای از رزومه کاری انها را در نظر داشته باشند .

حجم وسیعی از اطلاعات و داده ها در این روز ها در اینترنت یافت می شود و در هر زمینه ای می توان برای به دست اوردن اطلاعات در اینترنت سرچ را انجام داد و اطلاعات مورد نظر را یافت کرد . تمامی اقشار برای تبلیغات می توانند از اینترنت استفاده کنند و به این ترتیب نام و کسب و کارشان را به همه بشناسانند . نمایندگان مجلس نیز با داشتن یک وب سایت رسمی و اختصاصی می توانند ارتباط خود با جامعه را حفظ نمایند و در حقیقت ویژگی هایشان را در سایت ذکر نمایند . احتمالا طراحی سایت یکی از بهترین روش ها برای ارتباط با مردم است .

نمایندگان مجلس هم همانند بقیه اقشار برای شناخته شدن می توانند از طراحی سایت استفاده نمایند و با یک طراحی مناسب ویژگی های خود را به افراد دیگر بشناسانند . طراحی سایت نمایندگان مجلس همانند یک پایگاه قوی و محکم برای انها می باشد که اشخاص می توانند به آن سر زده و با زندگی نامه کاندیدا مورد نظرشان اشناتر شوند .همچنین می توانند نیاز های شهر، روستا خود را در طراحی سایت با نماینده خود مطرح کنند و در مقابل نماینده نیز در زمان مناسب به درخواست ها پاسخ دهد .

امکانات اصلی این پکیج سایت :

 • معرفی و بیوگرافی
 • آمار بازدید
 • گالری تصاویر
 • گالری فیلم
 • گالری صوتی
 • انتشار اخبار
 • نظر سنجی
 • ارتباط با مردم
 • افتخارات و سوابق
 • پیشنهادات و انتقادات
 • معرفی برنامه و عملکرد کاندیدا
 • پیوند ها و لینک های مرتبط و مفیدارزش خرید نسبت به قیمتنـام مـحصول


پکیج وب سایت انتخابات و کاندایدای مجلس


طراحیورژن مـحصول


1.32


زیبایی و کاربردپذیریفونت هدیه


ندارد


سئو و بهینه سازیهاست و دامنه هدیه


دارد


سرعت بارگزاریسازگار با مرورگـرهای


طراحی سایت سازگار با مرورگرهای وب


قالب شماره یکم


قیمت : 500 هزار تومان

درباره وب رسان

وب رسان به عنوان برند دپارتمان طراحی سایت شرکت زانوس پردازش ویرا در سال ۱۳۹۳ در شهر ساوه و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و اعضاء این مجموعه که متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین نرم افزار می باشد، در زمینه ارائه خدمات در حوزه وب شروع به کار نمود.
در وب رسان سعی ما بر این است تا بسته کاملی از خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترممان پیشنهاد و عرضه گردد.
لطفاً برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به خدمات و پروژه های وب رسان، ما را در صفحات اجتماعیمان دنبال کنید.

با ما در تماس باشید!

086-42466480

09128552376

info [at] webresan.com

طراحی سایت در ساوه شرکت طراحی سایت وب رسان در ساوه واقع شده است و برای همشهریان عزیز ساوجی و شهر صنعتی ساوه طراحی سایت انجام می دهد طراحی سایت وردپرس ،پرستاشاپ،اپن کارت و... در شهرستان ساوه پورتال اختصاصی و...
طراحی سایت اراک , استان مرکزی , هاست , دامنه , طراحی وب سایت , بهینه سازی سایت , تجارت الکترونیک , فروشگاه ساز , طراحی سایت شخصی , طراحی سایت در شهر اراک ...